Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Prosklený roh a luxusní interiér sauny Modus s extra výbavou navíc

Prosklený roh a luxusní interiér sauny Modus s extra výbavou navíc

LOKALITA: CZ • Kladno • rodinný dům

Malá rodinná sauna na míru může vypadat třeba jako tato realizace sauny Modus. Její design a promyšlená konstrukce umožňuje vytvořit oázu klidu a pohody přesně podle přání každého klienta. Se vším luxusem, který k tomuto prémiovému modelu naší nabídky přirozeně patří.

Použité materiály:

V jednoduchosti je krása: bronzové sklo a široké palubky africké vrby Abachi vytváří nadčasový kontrast a charakter této sauny na míru. Žádné složitosti, jen přirozené tvary a ten nejlepší materiál.

Výbava sauny:

Teplo proudí ze saunového topidla EOS Cubo o výkonu 7,5 kW. Ovládání a veškerá nastavení prostředí v sauně zajišťuje bílá regulace EOS Emostyle D s barevnou obrazovkou a snadným ovládáním.

Hlavní výhody řešení:

Světlou barvou se vyznačuje celý interiér tohoto domu. Proto klienta oslovila jemně medová barva dřeva abachi. Kontrastní akcent zde tvoří bronzově zbarvené prosklení sauny, která si na nic nehraje.

 

fotogalerie z realizace

Saunování ve dvou je vždy lepší. A do této sauny si pohodlně lehnou dvě osoby – každá si vybere výškovou úroveň podle svého gusta. Kdo má rád teplo, lehne si nahoru, kdo upřednostňuje chladnější vzduch, usadí se na spodní lavici. Rozměr sauny 230 x 165 centimetrů je tak akorát. Třeba i pro větší rodinu nebo návštěvu, když bude někdy potřeba. Saunovací kameny lze polévat vodou a vytvořit si tak parní mlhu – vše v sauně je tomu přizpůsobeno.

Zatmavené prosklené stěny saunu opticky odlehčí a přitom poskytnou dostatek soukromí během saunování. Navíc dodávají sauně luxusní vzhled, který vám bude závidět každá návštěva. K bohaté nadstandardní výbavě patří např. audio system ProD s Bluetooth konektivitou či liniové LED osvětlení za opěrkami zad.

Zjistěte více informací o této sauně

Atypická finská sauna Modus 24
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI