Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Maximální komfort v sauně Modus s hvězdným nebem nad hlavou

Maximální komfort v sauně Modus s hvězdným nebem nad hlavou

LOKALITA: CZ • Liberec • Domácí wellness v RD

Jen si to představte. Z kamen v rohu sauny sálá příjemné horko, před vámi se vlní voda v bazénu a na stropě sauny tiše světélkuje hvězdné nebe, které tvoří stovky maličkých optických vláken. Solný panel složený z cihliček z himalájské soli vytváří v sauně příjemné mikroklima, ve kterém se vám tak lehce dýchá, že byste zde nejraději trávili každičkou volnou chvíli…

Použité materiály:

Vnitřní obklad této sauny je tvořen širokými palubkami ze dřeva africké vrby abachi, čelní stěna je prosklená bezpečnostním sklem, pro větší pocit soukromí s bronzovým zbarvením.

Výbava sauny:

Teplotu a vlhkost v sauně hlídá regulace Emotouch II. Snadné ovládání umožňuje přehledný velký barevný panel. Topidlo Mythos je připraveno pro BIO provoz.

Hlavní výhody řešení:

Velkorysé prosklení sauny umožňuje maximální kontakt s ostatními částmi wellness. Navíc lze během saunování sledovat přírodu a mít pod dohledem děti na zahradě.

 

fotogalerie z realizace

Tohle je sauna, kterou by chtěl doma každý. My tedy určitě! Líbí se nám začlenění sauny do celkového designu domu. Všimněte si pohledové stěrky na vnější stěně sauny a do ní zabudovaného přehledného displeje saunové regulace. Prim v sauně hrají pečlivě vybírané široké palubky z abachi, které jsou použity i na sedátka a opěrky. V rohu sauny jsou solné cihly, které jsou podsvícené, takže vynikne jejich přírodní kresba. Tady je zkrátka radost odpočívat…

Zadání od klienta bylo jednoduché: luxusní sauna s maximálním komfortem. O to byla náročnější realizace. Výsledkem je promyšlená sauna, která poskytuje dokonalejší zážitky a relaxaci celé rodině. Stala se oblíbeným místem setkávání a odpočinku.

Zjistěte více informací o této sauně

Atypická finská sauna Modus 24
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI