Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Přes telefon ovládaná kombinovaná sauna Modus

Přes telefon ovládaná kombinovaná sauna Modus

LOKALITA: CZ • Křeslice • rodinný dům

Kombinované sauny jsou dokonalým spojením finské sauny a infrasauny. Ale tato sauna navíc obsahuje i biosaunu – což je něco mezi parní kabinou a klasickou saunou. Díky promyšlené moderní technologii tak lze z jedné kabiny vytvořit hned 3 různé sauny. Stačí stisknout tlačítko na digitální řídící jednotce Sentiotec HOME, která je hned vedle dveří…

Použité materiály:

Velkorysé prosklení čelní stěny, vnitřní i vnější obklad ze dřeva africké vrby abachi, lavice a opěrky z masivního cedru kombinované s dřevem abachi.

Výbava sauny:

Luxusní saunové topidlo EOS S-line Herculec S25 Vapor 9kW s vyvíječem páry, infrazářiče Vitae a externí regulace Sentiotec.

Hlavní výhody řešení:

Saunu a její funkce lze přehledně a pohodlně ovládat přes mobilní aplikaci pomocí Bluetooth modulu. Třeba z obýváku.

 

fotogalerie z realizace

Tuto saunu jsme realizovali v rodinném domě na půdorysu 293 x 166 centimetrů. Klient měl k dispozici poměrně velký výklenek, do kterého jsme navrhli saunu vycházející ze standardního designu sauny Modus. Pro lepší začlenění sauny do designu interiéru je její čelní stěna prosklená, opticky je však rozdělená na dvě části. Na středovém sloupu je umístěna digitální regulace, která dokáže řídit všechny funkce 3 saunových světů.

Hraje všemi barvami a přitom je nesmírně elegantní. Luxusní pohodlný interiér a dvě výškové zóny lavic umožňují vybrat si tepelnou zónu, která členům klientovy rodiny vyhovuje nejvíce. Děti většinou sedí na spodní lavici, kde je nižší teplota, rodiče zase nahoře. Vždy je však možnost užívat si místo suchého horka finské sauny léčivé infrapaprsky. Anebo kabinu proměnit v biosaunu. Jak je zrovna chuť.

Zjistěte více informací o této sauně

Atypická finská sauna Modus 24
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI