Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Finské sauny > Sauny Modus > Luxusní finská sauna Modus v suterénu rodinného domu

Luxusní finská sauna Modus v suterénu rodinného domu

LOKALITA: CZ • střední Čechy • Rodinný dům

Široké masivní palubky africké vrby abachi v kombinaci s cedrovým dřevem a velkorysým prosklením dávají této sauně jiskru a punc originality. Ale zapomenout nesmíme ani na barevné LED podsvícení opěrek zad, audio systém s Bluetooth a značkové topidlo EOS s digitální regulací. Tato sauna Modus určitě přináší svým majitelům každodenní radost a potěšení.

Použité materiály:

Široké palubky abachi v kombinaci s cedrem jsou použity na venkovních i vnitřních stěnách této sauny. Pro sauny Modus typické opěrky zad jsou barevně podsvícené.

Výbava sauny:

Teplo v sauně vytváří topidlo EOS S-line Hercules s25 Vapor (9 kW), ovládání je pomocí externí regulace EOS Emotec H v bílém provedení. Kvalitní poslech zajišťuje audio systém Pro D s několika reproduktory.

Hlavní výhody řešení:

Tato sauna umožňuje pohodlnou relaxaci celé rodiny na 3 lavicích ve 2 výškových úrovních. Velké stropní světlo poskytuje dostatek světla, pro navození atmosféry lze využít barevné LED podsvícení za opěrkami.

 

fotogalerie z realizace

Ve sklepě můžete mít uhlí, brambory… anebo malé útulné wellness. Třeba podobné jako v tomto rodinném domě nedaleko Prahy. Stačí připravit pevnou podlahu, přívod elektrické energie a vymalovat stěny. O vše ostatní se již postaráme my. Navrhneme optimální řešení sauny, vy si vyberete design a vybavení. Výroba trvá několik týdnů, montáž sauny u vás je pak dílem jednoho dne. A nezůstane po nás ani smítko prachu – vše po sobě pečlivě uklidíme. Hned po našem odjezdu se budete moci poprvé saunovat…

Prosklené dveře sauny se za vámi tiše zaklapnou na magnetický zámek. Pohodlně se opřete o podsvícené zádové opěrky vyrobené ze dřeva africké vrby a cedru, zavřete oči a necháváte se všudypřítomným horkem odnášet na obláčku relaxace daleko od všech starostí… Podobné chvilky si budete moci užívat, kdykoli dostanete chuť. Se svými nejbližšími nebo úplně sami. Podle nálady. Však to znáte.

Zjistěte více informací o této sauně

Atypická finská sauna Modus
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI