Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Zahradní saunový domek s obložením z lipových fošen a solnými cihličkami

Zahradní saunový domek s obložením z lipových fošen a solnými cihličkami

LOKALITA: CZ • Karlovy Vary • Saunový domek

Unikátní obklad z masivního lipového dřeva dodává této sauně tolik vyhledávaný rustikální charakter. Navíc je jedna stěna sauny obložená solnými cihlami, uprostřed kterých je okno do zahrady. Design sauny Avalon, který je charakteristický právě silnými lipovými fošnami, nejvíce vynikne v tradičním interiéru, nebo jako v tomto případě ve venkovním zahradním domku, jehož je tato sauna součástí.

Použité materiály:

Obklad stěn sauny je z neomítaného dřeva lípy, jedna stěna je tvořena solnými cihličkami pocházejícími z Pákistánských solných dolů.

Výbava sauny:

Tradiční vzhled sauny si zaslouží i tradiční způsob vytápění – proto jsou zde použita saunová kamna na tuhá paliva.

Hlavní výhody řešení:

Originalita, tradice, návrat k přírodě a energie proudící z lipového dřeva. To jsou hlavní přednosti nejen této sauny Avalon.

 

fotogalerie z realizace

Saunování vám pomůže zapomenout na všechny starosti, zbaví vás stresu a dodá vám spoustu nové energie. Navíc, když máte všude okolo – na stěnách i na stropě – masivní dřevo ze staré lípy, už jen ten pohled a vůně vás dokonale uvolní. Zjistíte, že ne nadarmo je lípa považována za strom harmonie, energie a štěstí.

Zvláštní a jedinečná – taková je tato realizace sauny v Karlových Varech. Sauna, která si na nic nehraje. S ryzím charakterem lipového dřeva a solných krystalů.

Zjistěte více informací o této sauně

Finská sauna Avalon
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI