Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Nejlepší místo pro relaxaci: sauna Modus v plné výbavě a se skleněným rohem

Nejlepší místo pro relaxaci: sauna Modus v plné výbavě a se skleněným rohem

LOKALITA: CZ • Němčice • Rodinný dům

Privátní sauna Modus s maximální výbavou tvoří srdce okouzlujícího domácího wellness v rodinném domě v Němčicích. Čistý design a linie cedrového dřeva umocňují kompaktní a ucelený dojem z tého realizace. Roh sauny tvoří dvě skleněné stěny, které lze v případě potřeby doširoka otevřít. Hned vedle sauny je ochlazovací sprcha.

Použité materiály:

To nejlepší cedrové dřevo. Sklo. Sedačky z africké vrby, která vás nespálí ani když jede saunové topidlo Cubo na plný výkon. A maximální možná výbava modelu Modus. Tady se nenechalo nic náhodě.

Výbava sauny:

Provoz sauny řídí saunová regulace EOS EmoTouch III+ s barevnou dotykovou obrazovkou, kde lze nastavit saunovací profily až pro 8 uživatelů. Stropní světelný a zvukový Hi-Fi systém.

Hlavní výhody řešení:

Dvoustupňové uspořádání lavic umožňuje vybrat si saunovací zónu a teplotu dle preferencí. Odlehčený dojem je korunován velkorysým řešením prosklených stěn, které se stýkají ve vnějším rohu sauny.

 

fotogalerie z realizace

Tato sauna patří právem mezi ty nejzajímavější, které jsme měli možnost v poslední době realizovat. Technicky se jedná o standardní model naší sauny Modus – jen si do něj osvícený klient nakonfiguroval snad všechny nadstandardy, které byly možné. Vzniklo tak úžasné místo pro regeneraci a pohodlnou relaxaci celé rodiny.

Stejně jako existuje jing a jang a k černé barvě se hodí bílá, tak i ve světě saun dává smysl, že čím více dáte, tím více dostanete. Moderní životní styl naštěstí umožňuje vychutnat si radosti života a prožívat pocity štěstí s těmi, koho máte nejraději – třeba v podobně krásné rodinné sauně.

Zjistěte více informací o této sauně

Atypická finská sauna Modus
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI