Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Sauna Modus: prosklený roh jí opravdu sluší

Sauna Modus: prosklený roh jí opravdu sluší

LOKALITA: CZ • Havlíčkův Brod • rodinný dům

Kdepak. Tahle sauna není žádná šedá myška, co se krčí v rohu. Pravda, probíhající rekonstrukce ji zatím nedá příliš vyniknout, ale počkejte pár týdnů – bude zářit jako dokonale naleštěný diamant. A díky barevnému podsvícení třeba modře, červeně nebo žlutě. Jak bude její majitel zrovna chtít.

Použité materiály:

Africká vrba abachi je použita na vnější i vnitřní obklad této sauny. Rohové skleněné plochy i dveře jsou z kaleného skla v bronzové barvě.

Výbava sauny:

Luxusní interiér vytváří masivní dřevo abachi a kanadský cedr. 3 lavice široké 50 až 60 cm, liniové podsvícení zádových opěrek, rohové světlo a reproduktory.

Hlavní výhody řešení:

Prostor 230 x 170 centimetrů nám stačil k vytvoření skvěle vybavené domácí sauny, která se montovala během probíhající rekonstrukce rodinného domu.

 

fotogalerie z realizace

Srdcem této sauny jsou špičková německá kamna EOS řady S-line Hercules S25 Vapor 9 kW. Specifikace ani nehledejte – je to zkrátka jedno z nejlepších topidel, které můžete v sauně mít. Abyste se při saunování náhodou nespálili, mají kamna kolem sebe ochranný dřevěný lem. Když se s vámi saunují vaše děti, oceníte toto chytré řešení dvojnásob. Tady není místo pro sebemenší chybu.

Cesta k dokonalé sauně je vlastně velmi snadná: stačí koupit to nejkrásnější a nejkvalitnější dřevo, jedny z nejlepších kamen na trhu a mít šikovné ruce a roky zkušeností…

Zjistěte více informací o této sauně

Atypická finská sauna Modus 24
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI