Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Kombinovaná sauna Grand – velkorysé maximum pro 100% relaxaci a regeneraci

Kombinovaná sauna Grand – velkorysé maximum pro 100% relaxaci a regeneraci

LOKALITA: CZ • Javorník • rodinný dům

Když vám finská sauna nestačí a rádi byste využívali i zdravotní výhody infrazáření, můžete si pořídit saunu kombinovanou. To už je v dnešní době relativně běžné. Získáte vše, co nabízí svět finské sauny a infrasauny. A když vám je i tohle spojení málo, postavíme vám místo tradiční finské sauny biosaunu. I tu totiž umíme spojit s infrasaunou. Přesvědčte se!

Použité materiály:

Luxusní interiér ze dřeva africké vrby abachi a červeného cedru, celoskleněné dveře s bronzovým nádechem a magnetickým zavíráním. Vnější a vnitřní obklad sauny ze širokých palubek Thermo abachi.

Výbava sauny:

Širokospektrální infrazářiče Vitae (5ks) se zářením nejpodobnějším opravdickému sluníčku + bio kamna EOS BIO MAX 12 kW a externí digitální regulací EOS Premium Emotec. Saunové kameny lze polévat.

Hlavní výhody řešení:

Sauna pro nejnáročnější zákazníky, kteří se nespokojí s klasickým řešením sauny nebo infrasauny. Sauna + infrasauna = maximální účinky pro vaše zdraví v jedné kabině a na jednom místě.

 

fotogalerie z realizace

Plně vestavěná sauna jako by vystupovala ze zadní stěny místnosti, která slouží jako relaxační a odpočinková zóna rodinného domu. Sauna umožňuje více prožitků – díky speciálnímu topidlu s výměníkem ji lze jednoduše proměnit v bio-saunu, finskou saunu, bylinkovou saunu nebo dokonce infrasaunu. To vše umožňuje specializovaná saunová regulace EOS ve spojení s nejmodernější saunovou technologií. Tři sauny na jednom místě. V jedné kabině. S tak jednoduchým ovládáním, že to zvládne i nejstarší člen vaší rodiny.

Domácí kombinovaná sauna Grand je široká 350 centimetrů, hluboká i vysoká 210 centimetrů. Exkluzivní široké palubky z africké vrby mají speciální povrchovou thermo–úpravu, takže nádherně vynikne jejich přirozená kresba dřeva. Navíc je takto upravené dřevo pevnější a má mnohem vyšší životnost. Stejný druh obkladu je použit na vnější stěně i uvnitř sauny, což jen podtrhuje jedinečnost, eleganci a originalitu této realizace.

Zjistěte více informací o této sauně

Kombinované sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI