Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Bio sauna a infrasauna začleněná do chytrého domu Loxone

Bio sauna a infrasauna začleněná do chytrého domu Loxone

LOKALITA: CZ • Žďár nad Sázavou • rodinný dům

Na začátku bylo přání klienta poměrně velký prostor proměnit ve dvě oddělené sauny: bio a infra. Během konzultace jsme navrhli obě sauny nenásilně opticky oddělit pomocí skla a sloupů ze solných kamenů. Ty jsme navíc efektně podsvítili. Obě sauny jsou plně začleněny do chytré domácnosti Loxone, jejich ovládání se tak děje přes centrální pult nebo i na dálku…

Použité materiály:

Bio sauna i infrasauna jsou plně vestavěné do prostoru, jejich vnitřní obklad je ze širokých palubek africké vrby abachi, ze stejného dřeva jsou i lavice a opěrky saun.

Výbava sauny:

Bio saunu vyhřívá topidlo Mythos 45 o výkonu 15 kW se zvlhčovačem a automatickým dopouštěním. V infrasauně jsou instalovány infrazářiče Vitae 8x 350 W.

Hlavní výhody řešení:

Aby nedocházelo ke zbytečným tepelným ztrátám, použili jsme do stěn jako tepelnou izolaci minerální vatu s hliníkovou fólií. Protože úspora energie hraje prim v každé realizaci.

 

fotogalerie z realizace

Nahlédněte do jedinečného prostoru domácího wellness s bio saunou Native a infrasaunou s zářiči Vitae. Obě sauny se nacházejí v jednom prostoru a jsou oddělené sklem a sloupy z cihliček himalájské soli. Díky tomuto řešení je v obou saunách velmi příjemné klima nemálo podobném tomu, jaké panuje na mořské pláži. Bio sauna i infrasauna se ovládají prostřednictvím inteligentní domácnosti Loxone. Tradiční sauna a nejmodernější technologie se spojily v dokonalý celek. Jen těžko si představíte něco lepšího. 

To nejlepší pohodlí, velkorysý prostor a volný pohyb bez omezení. To je hlavní myšlenka této realizace soukromého saunového světa. Díky nejmodernější elektronice lze monitorovat a nastavit parametry saunování z kteréhokoli místa domu nebo zahrady. Speciální kalené sklo, dřevo africké vrby abachi, moderní technologie, um a zkušenosti našich truhlářů a 985 cihliček soli. Jak se vám to vše dohromady líbí?

Zjistěte více informací o této sauně

Kombinované sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI