Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Vestavěná sauna Native s prosklením a léčivými světly

Vestavěná sauna Native s prosklením a léčivými světly

LOKALITA: CZ • Chomutov • Rodinný dům

Občas se to stane každému. Některý den zkrátka není takový, jaký bychom si přáli. A špatná nálada je tu. Ale stačí přijít k sauně, otočit vypínačem, navolit optimistickou barvu světla – třeba oranžovou nebo žlutou – pohodlně se posadit do všeobjímacího horkého tepla a za okamžik máte zase úsměv na tváři…

Použité materiály:

Vnitřní obklad z Hemlocku soft, vnější stěna Hemlock a čelní stěna prosklená s ukotvením skla do dřevěného rámu a u podlahy v bezrámovém provedení.

Výbava sauny:

Topidlo se saunovými kameny a s možností polévání EOS Thermat 9 kW, externí digitální regulace EOS Emotec D s jednoduchým a přehledným ovládáním.

Hlavní výhody řešení:

Podsvícené opěrky mají možnost navolit si barvu světla. Bluetooth zesilovač s vnitřním ovladačem a skrytými reproduktory umožňuje poslech oblíbené relaxační hudby.

 

fotogalerie z realizace

Červená. Modrá. Oranžová. Nebo třeba zelená. Libovolnou barvu z celého RGB spektra umožňuje zvolit speciální modul této sauny Native. Barevné světlo se využívá k fototerapii – léčebné proceduře známé již od dob řecké a římské medicíny. Relaxace při svitu zelené barvy prý pomáhá navodit fyzické a emocionální vyvážení, oranžová barva by měla zlepšit zažívací potíže. A odstíny červené barvy jsou určené pro lepší funkci svalů a cévního systému. Co je na tom pravdy nevíme, ale rozhodně vypadá barevné světlo uvnitř sauny nádherně.

Anatomické opěrky zad umožňují pohodlnou relaxaci, během ležení majitel ocení podhlavník Native. Lavice jsou ze dřeva africké vrby abachi, která nepálí ani v tom největším horku…

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI