Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Splněný sen – prosklená sauna Native s odpočívárnou ve wellness domku

Splněný sen – prosklená sauna Native s odpočívárnou ve wellness domku

LOKALITA: CZ • Nymburk • Zahradní wellness domek

Sklo. Hodně skla. V kombinaci s kanadským červeným cedrem. Sauna, která se stane středobodem domácího wellness, postaveného v zahradním domku. A rohový vstup. Elegance, krása. Vše dokonale zpracované a bezpečné, aby se nezranily malé děti. Takové bylo přání našeho klienta. Podívejte se, jak se nám ho podařilo v Nymburku do puntíku splnit.

Použité materiály:

Vnitřní obklad sauny z masivního kanadského cedru, ve stěně zabudovaný panel ze solných cihliček, dvě čelní stěny a rohový vstup z bronzového skla.

Výbava sauny:

Saunová kamna Cubo mají až na zem bezpečnostní ohrádku kvůli bezpečnosti dětí. Vše potřebné ovládá digitální regulace Emotec D.

Hlavní výhody řešení:

Velkorysé prosklení sauny umožňuje sledovat dění na zahradě. Když máte malé děti, vždy se hodí mít je pod dohledem. Soukromí poskytnou žaluzie na oknech domku.

 

fotogalerie z realizace

Tady je vše promyšleno do nejmenšího detailu. Navíc, po každém saunování si lze dopřát relaxaci v odpočinkové zóně. Protože lidský organismus potřebuje nabrat sílu, uvolnit se, regenerovat a vstřebat účinky sauny. Saunování i odpočinek má svůj řád. Kanadský cedr v kombinaci s bronzovým sklem dodává sauně punc jedinečnosti a luxusu. Saunová regulace je intuitivní a umožňuje nastavit až 4 uživatelské profily.

Moderní nadčasový vzhled této sauny dokonale spojuje formu, estetiku i emoce. Plocha lavic je navržena tak, aby si saunování mohla užívat celá rodina. Vždyť co je krásnějšího, než společné chvíle a společné zážitky.

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI