Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Venkovní sauna ve starém altánu? Určitě ano!

Venkovní sauna ve starém altánu? Určitě ano!

LOKALITA: CZ • Praha • Zahrada u RD

Poradíme si s každým přáním našich klientů. I s těmi nestandardními. Výzvy i každé “poprvé” milujeme! Málo využívaný altán byl do zahrady začleněn tak citlivě a krásně pokrytý popínavkami, že hlavním přáním bylo jeho zachování a proměna v saunu. Ostatně, ani zahrada není nafukovací, takže se toto řešení samo nabízelo…

Použité materiály:

Vnější stěny sauny jsou obložené modřínovými palubkami, které časem získávají nádhernou patinu. Uvnitř sauny je kartáčovaná thermo olše.

Výbava sauny:

Osvědčenou standardní výbavu našich saun Native tvoří saunová kamna Sentiotec a saunová regulace EOS, která je i v této realizaci plně digitální.

Hlavní výhody řešení:

Nepoužívaný altán dobře posloužil pro umístění sauny. Její tvar přesně kopíruje základy altánu a ta vypadá, jako by v zahradě stála odjakživa.

 

fotogalerie z realizace

Lepší umístění sauny na zahradě bychom beztak nenašli. Na toto místo jsou majitelé zvyklí a za ta léta je obrostlé popínavým břečťanem a obklopené vysokými hustými travinami. Vlastně, přesně takhle si každý představí venkovní saunování – klidné místo, dokonalé soukromí a spousta krásných zážitků a vzpomínek.

Přepnout mysl do módu relaxace je základem každého saunování. A venkovní sauny díky úzkému kontaktu s přírodou poskytují mnohem více zážitků. Klidně po celý rok – roztopte si saunu na příjemných 100 °C a venku ať si klidně mrzne!

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní finské sauny Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI