Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Rohová infrasauna Grand Vitae s vyvíječem páry

Rohová infrasauna Grand Vitae s vyvíječem páry

LOKALITA: CZ • Jindřichův Hradec • rodinný dům

Přáli byste si také infrasaunu v rohu v podkroví? Klidně! To, co je pro jiné výrobce saun možná oříšek, je pro nás výzva, kterou jsme již několikrát úspěšně realizovali. Kabina kopíruje strop i stěny a perfektně využívá každý kousek místa. Ostatně, přesvědčte se sami, jak se nám tato infrasauna Grand Vitae povedla…

Použité materiály:

Vnější i vnitřní obklad infrasauny je z masivního kanadského cedru, boční stěna prosklená s bronzovým zbarvením. Na lavice i opěrky zad jsme také použili masivní cedrové dřevo.

Výbava sauny:

5x full–spektrální infrazářiče EOS Vitae, stropní RGB LED osvětlení s dálkovým ovládáním, PRO-D zesilovač a moderní vyvíječ páry Infrasteam 2000.

Hlavní výhody řešení:

Vestavba této infrasauny na míru je určena pro 2 osoby. Parní generátor zvlhčuje vzduch v kabině a usnadňuje dýchání nebo inhalaci vonných esencí.

 

fotogalerie z realizace

Ani kousek místa nazmar! To je naše heslo, speciálně tehdy, když navrhujeme a stavíme rohové sauny. Naštěstí je konstrukce našich infrakabin natolik flexibilní, že i podobně složitá řešení zvládneme realizovat bez větších vrásek na našich tvářích. Tato kabina patří mezi větší, její rozměry jsou 160 x 120 centimetrů. Promyšlené umístění infrazářičů Vitae umožňuje dokonalé prohřátí dvou dospělých osob. Nebo jen jedné, když je třeba. Díky digitální regulaci EOS infratec premium je totiž možné ovládat každý infrazářič zvlášť, což přispívá k úspoře elektrické energie.

Nadstandardně vybavená prosklená infrasauna Grand Vitae umožňuje poslech hudby z téměř libovolného zdroje pomocí technologie Bluetooth, volbu barvy osvětlení a nastavení vlhkosti vzduchu. Lepší místo pro klidnou relaxaci před usnutím nebo povzbuzením před sportovním tréninkem těžko najdete…

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny Grand Vitae
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI