Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Infrasauna, o které jste vždy snili: GrandVitae v podkroví

Infrasauna, o které jste vždy snili: GrandVitae v podkroví

LOKALITA: CZ • Středočeský kraj • rodinný dům

Infrasauna GrandVitae je náš top model. Takže nabízí vše, co jste si dosud jen představovali. Komfort, dostatek prostoru, pohodlí a hlavně Vitae – nejlepší infrazářiče na trhu. Vyrobit ji v atypickém rozměru a umístit do prostoru pod zkosenou střechou pro nás nebyl žádný problém. Koukněte!

Použité materiály:

Obklad infrakabiny je z ušlechtilého cedrového dřeva. Prosklené stěny i dveře protentokrát z čirého skla. To vše dohromady dává této atypické infrasauně šmrnc i nadčasovou eleganci.

Výbava sauny:

Digitální regulace EOS s několika stupňovým nastavením výkonu a vypínáním lýtkového zařiče, LED RGB osvětlení, infrazářiče Vitae s okamžitým startem a kompletním infračerveným spektrem.

Hlavní výhody řešení:

Všechny podkrovní prostory se vyznačují tím, že umístit do nich typizovanou infrasaunu je nemožné. A to je přesně ten okamžik, kdy nastupuje na scénu sauna na míru. Ta se dokonale přizpůsobí ve všech směrech.

 

fotogalerie z realizace

Bez pořádné infrasauny by útulné domácí wellness v horní koupelně rodinného domu nemohlo být kompletní. Velkorysé prosklení z čirého skla jsme si v tomto případě mohli dovolit – do horního patra nemají návštěvy přístup a tak pocit soukromí nebude nic rušit. Čistá krása infrasauny dokonale vynikne vždy, když se uvnitř rozsvítí barevné LED osvětlení. S barvou podle nálady a momentální chuti.

Regenerace svalů po tréninku nebo rychlé nahřátí těla před tím, než se jde spát? To vše umožňuje tato infrasauna s rohovým vstupem, která perfektně vyplnila místo pod střechou. Léčivé infrazáření pomáhá při bolestech zad, svalů či kloubů nebo se v něm příjemně relaxuje, jen tak…

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny Grand Vitae
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI