Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Vestavěná infrasauna Grand Vitae pro dvě osoby

Vestavěná infrasauna Grand Vitae pro dvě osoby

LOKALITA: CZ • Tábor • rodinný dům

Stačily dva dny a výklenek v koupelně se proměnil v místo, kde tráví volné chvíle majitelé tohoto domu nejraději. Díky vestavěnému řešení jsme využili celý prostor beze zbytku a mohou se tak saunovat dva lidé společně. Protože ve dvou je vše lepší.

Použité materiály:

Masivní kanadský cedr byl v této sauně použit na venkovní i vnitřní obložení. Přední stěna je prosklená, sklo je bezpečnostní, kalené a má bronzové zabarvení.

Výbava sauny:

Celkem 5 širokospektrálních infrazářičů Vitae, opěrky i podlahový rošt z cedru, ozvučení přes Bluetooth, skryté reproduktory a stropní RGB osvětlení.

Hlavní výhody řešení:

Když se neradi saunujete sami a máte prostor 162 x 130 cm, stane se infrasauna Grand Vitae tím nejlepším místem pro vaši relaxaci a odpočinek.

 

fotogalerie z realizace

Když rozpřáhnete obě ruce, vymezí vám přibližnou délku této infrasauny. To abyste měli lepší představu, že pro infrasaunu pro dva stačí méně místa, než si možná myslíte. Tedy pokud zrovna neměříte dva metry – my jsme se vešli na 162 centimetrů. A pohodlí mají oba saunující dostatek.

Léčivé infrapaprsky jako z opravdického sluníčka. Včetně světelné terapie. Tyto výhody vám může nabídnout jen infrazářič Vitae – jeho paprsky vaše tělo zocelí a prokrví pokožku i do toho nejzazšího místečka. Blahodárné účinky infrasauny si zde můžete užívat i několikrát týdně.

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny Grand Vitae
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI