Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Vestavěná infrasauna ISV-3 s prémiovými infrazářiči Vitae

Vestavěná infrasauna ISV-3 s prémiovými infrazářiči Vitae

LOKALITA: CZ • Záblatí • rodinný dům

Do místnosti s půdorysem cca 150 x 150 centimetrů jsme vestavěli infrasaunu určenou pro dvě osoby. Zdrojem tepla jsou širokospektrální infrazářiče Vitae, jejichž infračervené spektrum je nejpodobnější přírodnímu záření ze sluníčka. Sauna též vyniká vyvíječem páry, který se stará o příjemnou vlhkost vzduchu.

Použité materiály:

Obklad infrasauny je z barevného mixu odstínů červeného západního cedru. Lavice a opěrky zad jsou vyrobeny z medově zbarvené africké vrby abachi.

Výbava sauny:

Infrazářiče Vitae se světelným efektem 5x 350 W a 2x 300 W a externí digitální regulací Infratec Premium. Ozvučení Sentiotec, 2 x reproduktory a vyvíječ páry.

Hlavní výhody řešení:

Vyšší vzdušná vlhkost z vyvíječe páry společně s vonnými esencemi usnadňuje dýchání a uvolňuje dýchací cesty. Vlhko a teplo přispívá k hlubší regeneraci organismu.

 

fotogalerie z realizace

Přes kouřově zabarvené dveře vypadá infrasauna nenápadně. Jako by se styděla. Stačí však stisknout ovladač a infrazářiče se během vteřiny sebevědomě rozzáří na plný výkon. Jejich příjemné žluto-oranžové světlo vypadá jako oheň, ale tolik nehřeje. Uvnitř sauny je příjemná teplota kolem 40 °C, neboť infrapaprsky tělo prohřívají působením zevnitř, v hloubce až několika centimetrů. Jen tak mají maximální léčivé účinky.

Při odpočinku v infrasauně si majitelé mohou pouštět hudbu z mobilního telefonu. Stačí jej propojit přes Bluetooth rozhraní se zesilovačem v infrakabině. Ten rozezní dva reproduktory, které jsou zabudované do stropu. Stačí zavřít oči a nechat se unášet příjemným teplem a oblíbenou hudbou.

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny ISV
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI