Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > 2 realizace infrasauny Vitae Thermo – pro jednu a pro dvě osoby

2 realizace infrasauny Vitae Thermo – pro jednu a pro dvě osoby

LOKALITA: CZ • Různá místa • Rodinný dům i byt

Představte si, že přijdete domů, kliknete na displej ovladače své infrasauny a než se svléknete, je připravená a příjemně prohřátá. Takový luxus umožňují jen infrazářiče Vitae. Plného výkonu dosáhnou již za vteřinu po zapnutí a produkují infrazáření v celém spektru. A my jim natolik věříme, že se podle nich jmenuje i tento model infrasauny.

Použité materiály:

Obklad infrasauny je proveden z extra širokých masivních palubek Thermo Abachi. Opěrky zad a lavice jsou ze dřeva africké vrby abachi, dveře jsou prosklené kouřovým sklem.

Výbava sauny:

Nikdo nechce chodit po studené podlaze, proto mají tyto infrasauny v základu masivní rošt z abachi. Regulace Infratec Premium umožňuje vypínání lýtkového infrazářiče.

Hlavní výhody řešení:

Představujeme realizace standardní typové infrasauny Vitae Thermo 1 a 2. Rozdíl mezi nimi je v půdorysných rozměrech a počtu saunujících osob.

 

fotogalerie z realizace

Když si vyberete naši infrasaunu Thermo Vitae, máte dvě možnosti. U té první se vaší fantazii nekladou žádné meze – infrasaunu vám vyrobíme na míru, jak budete chtít velikou. Vestavěnou, samostatně stojící nebo ve venkovním provedení. I výbavu si budete moci naspecifikovat podle přání. Ta druhá možnost je rychlejší – vyberete si jednu ze 3 rozměrových variant. A pro tuto variantu se rozhodli tito naši dva zákazníci.

Thermo Vitae je v každém směru dobrá volba – již v základu obsahuje vše, co je potřeba pro pohodlné infrasaunování. Kompaktní rozměry ji předurčují pro použití i v malých bytech. Naprostou samozřejmostí jsou ty nejlepší infrazářiče Vitae, které produkují infrazáření v celém spektru a jsou tak nejpodobnější záření opravdického sluníčka.

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny Vitae THERMO
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI