SLEVA – 10 % na všechny sauny a infrasauny – jen v červenci! Více informací zde.

Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Infrasauna vhodná i do obýváku – taková je Thermo Vitae

Infrasauna vhodná i do obýváku – taková je Thermo Vitae

LOKALITA: CZ • Rodinný dům

Přemýšlíte o tom, že byste si rádi pořídili infrasaunu, ale stále se nemůžete rozhodnout, kam ji ve svém bytě nebo domě umístíte? Tento klient měl vlastně náhodou nepoužívaný výklenek, do kterého se vešla naše Thermo Vitae pro 2 osoby, jako by tam patřila od nepaměti. Co na tom, že ten výklenek byl v obývacím pokoji. Nakonec to má spoustu nečekaných výhod. Ostatně, přesvědčte se sami.

Použité materiály:

Dřevo a sklo se k sobě úžasně hodí. Důkazem je tato infrasauna pro dva v běžném bytě. Obklad je z palubek thermo abachi a dveře z bezpečnostního skla.

Výbava sauny:

Běžná standardní výbava tohoto modelu, tj. digitální regulace, léčivé infrazářiče Vitae, bezpečnostní magnetické zavírání dveří, stropní osvětlení atd.

Hlavní výhody řešení:

Jediný nadstandard této infrasauny spočívá v širším prosklení čelní stěny. Díky tomu infrasauna příjemně svítí do prostoru bytu a je z ní větší a pohodlnější výhled.

 

fotogalerie z realizace

Užívat si léčivé infrapaprsky a sledovat s tím, koho máte nejraději, oblíbený pořad v televizi? A proč ne? Vždyť to je jedna z praktických výhod infrasauny v obýváku. Široké a velkorysé prosklení z čirého skla v tom hraje hlavní roli. Infrasauna navíc působí jako vestavěná – tak dokonale využila prostor nepříliš používaného výklenku.

Důraz na maximální funkčnost a křehká krása dává vyniknout této realizaci infrasauny Thermo Vitae. Komu by se nelíbila relaxace ve společnosti nejbližších, doma, tam, kde to máme nejraději.

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny Vitae THERMO
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI