Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Infrasauna Glassy z kouřového skla a dýhy amerického ořechu

Infrasauna Glassy z kouřového skla a dýhy amerického ořechu

LOKALITA: CZ • Mladá Boleslav • rodinný dům

Originální a moderní infrasauna, kterou si s žádnou jinou nespletete. Taková je Glassy – prosklená hnědá kráska. Díky kouřovým sklům jen tušíte, co se skrývá uvnitř. Stačí zapnout tlačítko ovladače a infrazářiče Vitae začnou ihned hřát na plný výkon. Na nic nečekejte a běžte si užít příjemné blahodárné teplo, jehož spektrum je nejpodobnější opravdickému sluníčku.

Použité materiály:

Obklad stěn z dýhovaných desek Rohol v dekoru amerického ořechu, prosklené boční stěny a celoskleněné dveře – vše v kouřovém zabarvení pro větší pocit soukromí.

Výbava sauny:

5 prémiových infrazářičů Vitae se světelným efektem, každý o výkonu 350 W a externí digitální regulací Infratec Premium pro pohodlné ovládání všech parametrů.

Hlavní výhody řešení:

Výjimečnou specialitou této infrasauny Glassy je stropní LED RGB osvětlení s dálkovým ovládáním a exkluzivní PRO D zesilovač s Bluetooth technologií a 2 reproduktory.

 

fotogalerie z realizace

Pravdou je, že luxusní infrasauna Glassy není pro každého. Glassy je jiná. Originální, moderní, krásná. Nehodí se do každého interiéru, ale do moderního domu či bytu padne jako ulitá. Teplotu i výkon zářičů Vitae snadno nastavíte pomocí digitálního ovladače na zadní stěně sauny.  Bez toho, aniž byste museli otevírat dveře nebo vstávat. Jemné ladění parametrů každého infrazářiče, stejně jako samostatné ovládání toho lýtkového, jsou zde naprostou samozřejmostí.

Rozměry 120 x 120 a výška 207 centimetrů poskytují dostatek pohodlí pro jednu osobu. Zákazníkovi jsme na jeho přání do této infrasauny přidali speciální zesilovač, který umožňuje přehrávat hudbu z téměř libovolného zdroje. Klient si tak může během saunování pustit oblíbené skladby ze své Spotify nebo Tidal knihovny a současně nastavit libovolnou barvu osvětlení uvnitř infrakabiny.

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny Glassy
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI