Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Glassy typ 1 – luxusní prosklená infrasauna, která se vejde do každého bytu

Glassy typ 1 – luxusní prosklená infrasauna, která se vejde do každého bytu

LOKALITA: CZ • Ústí nad Labem • Rodinný dům

Tato infrasauna je jiná, než všechny ostatní. A je to na ní vidět. Ze dřeva je totiž jen zadní stěna. Všechny ostatní jsou z bezpečnostního certifikovaného skla. Díky tomu Glassy vyhovuje i lidem, kteří mají v obyčejné dřevěné sauně problémy s klaustrofobií. A hodí se do každého interiéru. Je totiž mimořádně krásná.

Použité materiály:

Prostor této vysoce elegantní infrasauny vymezují prosklené stěny z kouřového skla. Vysoká škola konstrukční pečlivosti, designu a práce se skleněnými deskami.

Výbava sauny:

Na stropě infrakabiny je svítidlo, které umožňuje navolit barvu světla podle nálady. V zadní stěně jsou zabudované širokospektrální prémiové infrazářiče Vitae.

Hlavní výhody řešení:

Tato realizace představuje standardní typ infrasauny Glassy s typovým označením 1. Od dalších 2 typů se liší pouze velikostí, výbava je vždy stejná.

 

fotogalerie z realizace

Tuto infrasaunu si můžete klidně postavit do obývacího pokoje a nebudete se za ni před návštěvami stydět. Naopak. Bát se nemusíte ani o svoji opečovávanou dřevěnou podlahu – infrasauna totiž neprodukuje žádnou vlhkost a její spodní část je dokonale izolovaná.

Typ 1 infrasauny Glassy má půdorys jen 110 x 100 centimetrů. To je jen o trochu více, než měří váš sprchový kout. Přesto vašemu organismu poskytne stejnou péči, jakou byste čekali od velké infrakabiny. A že je stísněná? Ale kdepak. Díky tomu, že ideální poloha při infrasaunování je v sedě, je přesně akorát.

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny Glassy
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI