Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Bio sauna Avalon: kombinace skla a dřevěného obložení z prastaré lípy

Bio sauna Avalon: kombinace skla a dřevěného obložení z prastaré lípy

LOKALITA: CZ • Rodinný dům

Lípa je majestátný strom. V přírodě poskytuje stín, ochranu a z jejich květů pochází ten nejlepší med. V lipovém dřevě se skrývá spousta energie. Říká se, že blízkost lípy přivolává dobré sny a přináší dobrou náladu. A teď si představte, že pravé lipové dřevo je všude kolem vás na stěnách sauny.

Použité materiály:

Pravé lipové dřevo na třech stěnách: několik centimetrů silné lipové neomítané fošny a prosklená čelní stěna sauny. Pás ze solných cihel.

Výbava sauny:

Saunová regulace Emotouch a stropní světelný a hudební systém. Bio kamna Bio Mythos, která umožňují dosáhnout vyšší vlhkosti v sauně.

Hlavní výhody řešení:

V této vestavěné sauně s prosklenou čelní stěnou se dokonale snoubí moderní a tradiční rustikální design.

 

fotogalerie z realizace

Dvě výškové úrovně saunových lavic opticky rozděluje svislý pruh z himalájských solných cihliček. Ten přidává do vzduchu mikrokrystalky soli, které usnadňují dýchání a pomáhají udržovat respirační systém majitele a jeho rodiny ve formě.  Speciální stropní systém umožňuje poslech oblíbené relaxační hudby a volbu barvy osvětlení.

Řemeslná pečlivost a ruční práce vynikne na každém kousku lipového dřeva této sauny. Lípa je bezesmolná a její dřevo má vysokou hustotu a trvanlivost. A pokud hledáte originalitu, kterou nebude jen tak někdo mít, tady máte jednu z možností.

Zjistěte více informací o této sauně

Finská sauna Avalon
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI