ad-dotazy.gif

Atypická realizace sauny a infrasauny ve Františkových lázních

Jedinečná, exkluzivní, originální, luxusní... a možná ještě více pojmenování vás napadne už jen při pohledu na naši realizaci hotelové sauny a infrasauny v Hotelu Francis Palace. Zajímá vás, jak tato náročná zakázka dopadla?

detaily

Dobrodružství z divočiny: utábořte se v zahradní sauně

Jen měsícem osvětlená louka, opar nad řekou a vy. Když k tomu přidáte ještě příjemné pocení a následné koupání v chladivé řece pod hvězdami, budete v sedmém nebi. Kde takový ráj hledat? Ve venkovní sauně! Ta totiž spojuje to nejlepší z přírody i léčivé finské tradice.

detaily

AKCE: Sauna nebo infrasauna za zvýhodněnou cenu!

Objednejte saunu nebo infrakabinu na míru a dostanete od nás hodnotný dárek zdarma. Ušetřit můžete až 23.000,- Kč v případě objednávky sauny a 6.000,- Kč při objednání infrakabiny. Akce platí jen do 10. září 2017, takže neváhejte!

detaily
Saunasystem   »  Novinky   »  2. díl – kolik stojí sauna? Luxus na dosah

2. díl – kolik stojí sauna? Luxus na dosah

07. červenec 2017

Na dotykovém ovládání si nastavíte teplotu, z MP3 pustíte oblíbenou relaxační hudbu a lehnete si na lavice s pohodlnými opěrátky z africké vrby abachi, která při dotyku nikdy nepálí. Pak už se necháte jen unášet vlastními myšlenkami při pohledu na noční oblohu promítanou na luxusní cedrové obložení. Máte pocit, že tohle všechno musí stát majlant? Kdepak, luxus v saunách máte s námi na dosah ruky.

V minulém článku jsme vám přinesli přehled cenových kalkulací našich saun z nižší třídy – Ecnonomy, Native a Grand. Teď se ale podíváme na další úroveň saunování. Jestli jsme vám minule představili spolehlivé sedany ve špičkové výbavě, dnes vám představíme luxusní limuzíny mezi saunami, které vám budou ostatní závidět.

I u našich saun vyšší třídy samozřejmě platí, že je vždy vyrábíme každému z vás na míru. Proto ceny berte pouze jako orientační. Vždy záleží na konkrétní výbavě, použitých materiálech a také velikosti.

Právě pro vaše lepší srovnání jsme zvolili pro všechny modely stejnou velikost. Všechny uvedené modely jsou privátní vestavěné sauny o rozměrech 2020 × 1850 × 2100.

Samozřejmostí je pro nás špičkový servis. Výstavbou sauny to nekončí. Postaráme se, aby všechno fungovalo tak, jak má a vy jste si mohli v klidu užívat svůj zasloužený luxus.

 

Sauna Modus: první level luxusu

Začínáme zostra. Přestože jsou sauny Modus z uváděných modelů nejlevnější, ohromí vás svou dokonalou výbavou a nádherným zpracováním. A můžete si ji přizpůsobit svému vkusu a požadavkům do posledního detailu.

Sauna Modus

Výbava

Topidlo: německé značky EOS, řady CUBO Plus ( 7,5kW/380V), lávové kameny, které můžete polévat pro zlepšení zážitku ze saunování.
Regulace: externí značky EOS prémiové řady typ EMOTOUCH II+ s velkou barevnou dotykovou obrazovkou a vysokým rozlišením, menu regulátoru v 18 jazycích včetně češtiny, předvolby nastavených profilů saunovacích hodnot pro 8 uživatelů, 2× teplotní čidlo.
Dveře: dřevěná zárubeň z cedru, křídlo celoskleněné BRONZ 8mm, magnetické zavírání, panty DORMA, dřevěné madlo s kovovým logem SaunaSystem.
Interiér: masiv ABACHI v kombinaci s masivem CEDR, 3 lavice MODUS šíře 500 mm v kombinaci ABACHI/CEDR, opěrky zad MODUS v kombinaci ABACHI/CEDR s liniovým podsvícením MODUS BLUE, mezilavicová výplň, 2 podhlavníky.
Další výbava: kryt kamen MODUS, podlahový rošt, 1× světlo s krytem, wawe.com 4 BLUETOOTH – zesilovač s bezdrátovou technologií + reproduktory, teploměr kulatý, nerezové vědro a sběračka s dřevěnými prvky, 3 druhy aroma.

Obklad stěn: vnitřní i vnější obložení z masivního širokého cedru.

Cena: 266 026 Kč bez DPH

 

Sauna AVALON

Sauny Avalon vyrábíme z neomítaných fošen z lipového dřeva. Díky unikátní struktuře a vůni lipového dřeva na vás dýchne atmosféra z dětství, kdy jste jezdili k babičce na venkov. Skvěle se hodí například do rekreačních roubenek, ale nezapadne ani v moderním bytě, kde skvěle kontrastuje řemeslné zpracování s luxusní výbavou.

Sauna Avalon

Výbava

Topidlo: výrobce EOS – exkluzivní řada S LINE, typ MYTHOS Anthracite (7,5kW/380V), lávové kameny, které můžete polévat pro zlepšení zážitku ze saunování.
Regulace: externí digitální německé značky EOS typ ECON D4 s grafickým podsvíceným LCD displejem – menu v českém jazyce, umožňuje nastavení teploty, doby provozu, času zapnutí a intenzity vnitřního osvětlení, dětská pojistka, Life-Guard, 2× teplotní čidlo pro lepší rozložení teploty v sauně.
Dveře: dřevěná zárubeň z cedru, křídlo celoskleněné BRONZ 8 mm, magnetické zavírání, panty DORMA, dřevěné madlo s kovovým logem SaunaSystem.
Interiér: masiv CEDR, 3 lavice MODUS šíře 500-600mm, opěrky zad MODUS, mezilavicová výplň, 2 podhlavníky.

Další výbava: kryt kamen MODUS, podlahový rošt, světlo s krytem, teploměr kulatý.

Obklad stěn: vnitřní obklad z masivních neomítaných lipových fošen, vnější ze skandinávského smrku – 14 mm.

Cena: 268 142 Kč bez DPH

 

Sauna Edge

Naše novinka! Sauny Edge jsou na samé hranici mezi perfektně vyladěnými saunami vyšší třídy a naprostým luxusem. Bezrámového prosklení a vnitřního obložení dýhovanými deskami Rosol se prostě nebudete moct nabažit. A ta výbava...

Sauna Edge

Výbava

Topidlo: německý výrobce EOS – exkluzivní řada S LINE, typ MYTHOS (7,5kW/380V), lávové kameny, které můžete polévat pro zlepšení zážitku ze saunování.
Regulace: dotyková, externí dotyková německé značky EOS prémiové řady – EMOTOUCH II+ s velkou barevnou dotykovou obrazovkou ve vysokém rozlišením. Menu regulátoru v 18 jazycích včetně češtiny, předvolby nastavených profilů saunovacích hodnot pro 8 uživatelů, 2× teplotní čidlo pro lepší rozložení teplot. Můžeme dodat regulátor s dotykovým ovládání SENTIOTEC typu wawe.com4 touch s USB vstupem a podporou přehrávání MP3 souborů.
Dveře: celoskleněné čiré, luxusní nerezové kování a panty německé výroby, typ sklo/sklo s dominantním prvkem válcového madla.
Interiér: z masivního červeného cedru a masivního abachi, 3× levitující lavice připomínající ohýbaný papír při skládání origami, opěrky zad ze tří horizontálních masivních profilů doplněných latěmi červeného cderu, 2× podhlavník EDGE s možností obměny pozic sezení /ležení.
Další výbava: kryt kamen, podlahový rošt, světlo s krytem, teploměr kulatý, nerezové vědro a sběračka s dřevěnými prvky, 3 druhy aroma.

Obklad stěn: vnitřní luxusní saunové dýhované desky ROHOL, vnější 3 pohledové stěny se speciálním bezrámovým prosklením, nepohledová stěna z masivního deskového materiálu.

Cena: 382 527,- Kč bez DPH

 

Sauna Future

Představujeme vám absolutní špičku mezi saunami. Vnější obložení, bezrámové prosklení a vnitřek nabitý technologiemi a výbavou vám vyrazí dech. Sauna Future je jen pro ty nejnáročnější.

Sauna Future

Výbava

Topidlo: německého výrobce EOS – exkluzivní řada S LINE typ HERKULES (7,5kW/380V), lávové kameny, které můžete polévat pro zlepšení zážitku ze saunování.
Regulace: dotyková externí regulace německé značky EOS prémiové řady – EMOTOUCH II+ s velkou barevnou dotykovou obrazovkou ve vysokým rozlišením, menu regulátoru v 18 jazycích včetně češtiny, předvolby nastavených profilů saunovacích hodnot pro 8 uživatelů, 2× teplotní čidlo pro lepší rozložení teplot. Můžeme dodat regulátor s dotykovým ovládání SENTIOTEC – wawe.com4 touch s USB vstupem a podporou přehrávání MP3 souborů.
Dveře: celoskleněné čiré, panty a kování německé výroby, typ sklo/sklo, luxusní velké madlo kov/dřevo.
Interiér: z masivních lamel z abachi v kombinaci s cedrem, 3× lamelová lavice FUTURE šíře 600 mm z materiálů ABACHI/CEDR, lamelové opěrky zad FUTURE s dvojitým liniovým RGB LED podsvícením a samostatným ovladačem, mezilavicová lamelová výplň FUTURE, 2× lamelový podhlavník FUTURE.
Další výbava: kryt kamen FUTURE, lamelový podlahový rošt z masivního CEDRu, 2× světlo s krytem, teploměr kulatý, nerezové vědro a sběračka s dřevěnými prvky, 3 druhy aroma.

Obklad stěn: vnitřní luxusní saunové dýhované desky ROHOL, vnější pohledová stěna z čirého skla s bezrámovým zasklením, ostatní pohledové stěny z vodorovného masivního obkladu dle výběru (BŘÍZA, ABACHI)

Cena: 420 014 Kč bez DPH

 

Sauny od firmy Saunasystem

Co byste ještě měli vědět:

  • Součástí každé dodávky sauny od SaunaSystem je tepelná izolace stěn a stropu minerální vatou a hliníkovou fólií.
  • Interiér i venkovní obložení můžeme za příplatek vyrobit také z cedru nebo dalších luxusních dřevin.
  • Počáteční zaměření, montáž a zprovoznění jsou v ceně.
  • Svou saunu dostanete do 8-12 týdnů od podepsání smlouvy.
  • Na obklad poskytujeme záruku 5 let, na technologie 24-36 měsíců v závislosti na značce.
  • Za příplatek 16 % z celkové ceny zvýšíme záruku na obklad na 10 let.
  • Po celou dobu provozu sauny zajistíme profesionální servis, který k levným saunám z hobby marketů nikdy nedostanete. Postaráme se o to, že vaše sauna bude vždy bez problému v provozu.

V předchozím díle jsme vám představili  naše kvalitní sauny, které jsou cenově dostupnější.

zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.