Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Venkovní sauna Native v Litomyšli na zahradě

Venkovní sauna Native v Litomyšli na zahradě

LOKALITA: CZ • Litomyšl • pozemek u rodinného domu

Vše je pečlivě promyšlené – kolem novostavby rodinného domu se zakládá zahrada pro větší soukromí se bude vše odehrávat za vysokým plotem. A my zády k plotu postavili cedrovou luxusní saunu. Otevřenou a prosklenou směrem do zahrady. Až se v noci rozsvítí, bude zářit jako diamant. Časem obroste plot popínavými rostlinami, sauna se tak více zapojí do zahrady a vše bude ještě dokonalejší.

Použité materiály:

Dřevěný masivní obklad je z cedrového dřeva – to má vysokou životnost a úžasné tepelně-izolační vlastnosti.

Výbava sauny:

Prosklená čelní stěna z izolačního skla, jinak standardní výbava Native a navíc LED barevné podsvícení zadní hrany saunové lavice.

Hlavní výhody řešení:

K modernímu domu patří moderní designová sauna – pocit luxusu navíc podtrhne a ještě zdůrazní krásné cedrové dřevo.

 

fotogalerie z realizace

Podívejte se na několik fotografií z realizace této nádherné venkovní sauny a popřemýšlejte, zda by se podobná nehodila i na vaši zahradu. Jak jsme již napsali výše: zahrada zatím není dokončená, takže okolí sauny nevypadá tak, jak by mělo, ale zkuste si to celé představit o několik měsíců nebo let později… až okolo budou stromy a keře, bude to nádhera.

Někdo by řekl, že podsvítit barevně saunové lavice je až zbytečný luxus a třeba i rozmařilost. Ale čím dál více našich zákazníků si LED barevná světla do své saunové kabiny pořizuje. Během relaxace si můžete nastavit barvu světla podle momentální nálady a když svítí na zahradě jen modré, červené nebo žluté světlo vaší sauny, je to dokonale krásné.

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní finské sauny Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI