V pátek 29. září bude náš Showroom uzavřen a nebudeme zde ani my. Můžete nám ale napsat.

Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Finské sauny > Sauny Future > Naše nejluxusnější sauna Future v domácím wellness v Troji

Naše nejluxusnější sauna Future v domácím wellness v Troji

LOKALITA: CZ • Praha – Troja • Domácí wellness

Žádné zbytečné tanečky. V sauně Future vás čeká pohodlí, jaké nezažijete v žádné jiné. Je propracovaná do nejmenšího detailu. Vezměte si například opěrky hlavy: střídají se na nich lamely cedrového dřeva a abachi. Vše tady dává smysl a nic není ponecháno náhodě. Stejně jako v celém domácím wellness, které jsme realizovali společně se skupinou WellnessVision.

Použité materiály:

Stěny sauny tvoří rakouské dýhované panely Rohol, čelní část sauny je ze speciálního bezpečnostního skla, včetně dveří. Interiér je ze dřeva africké vrby.

Výbava sauny:

Teplo v sauně má na starosti exkluzivní saunové topidlo EOS nejvyšší řady S-line. Regulace EOS má dotykovou obrazovku s přehledným ovládáním.

Hlavní výhody řešení:

Nikoli nadarmo říkáme této sauně Future. Je to sauna budoucnosti. Je plná nejmodernější technologie a je vyrobena z těch nejlepších materiálů. Tady kompromisy nenajdete.

 

fotogalerie z realizace

En – ten – týky – saunu, tepidárium nebo vířivku? Tak může rozpočítávat místo pro relaxaci majitel tohoto wellness. Vše je promyšlené, existuje zde propracované dělení na suché a mokré části wellness. To usnadňuje údržbu a šetří energii. Prosklená sauna Future vyniká snad vším – přírodní dřevo, ergonomické opěrky zad, to nejlepší topidlo a regulace nabitá nadstandardními funkcemi. Protože kdo si zaslouží větší péči než vy a vaše rodina?

Toto wellness je naší chloubou. Jeho výsledná podoba je možná jen díky dokonalé souhře našich architektů, realizačního týmu a hlavně díky osvícenému investorovi. Protože on a jeho přání a vize jsou vždy alfou a omegou celé realizace.

Zjistěte více informací o této sauně

Luxusní finská sauna Future
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI