Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Infrasauna Sunset typ 1 ze skla a dýhovaných desek Saunaboard

Infrasauna Sunset typ 1 ze skla a dýhovaných desek Saunaboard

LOKALITA: CZ • Brno • rodinný dům

Estetika, originalita, nejkvalitnější materiály i technologie charakterizují tuto infrasaunu Sunset jako nic jiného. Dokonalé zpracování a široko-spektrální infrazářiče Vitae jsou pak třešničkou na této černo/bílé krásce. Je nezaměnitelná a krásná. Bude si skvěle rozumět s moderním designem vašeho domu či bytu. Jako v této realizaci na Moravě…

Použité materiály:

Vnější i vnitřní obklad infrasauny Sunset je z bílé a černé dýhované desky Saunaboard, lavice i opěrky zad z masivního osikového dřeva, prosklení je bronzově tónované.

Výbava sauny:

Luxusní infrasauna si zaslouží to nejlepší: EOS infrazářiče Vitae, regulace EOS Infratec Premium, audio system s bluetooth a RGB LED osvětlení s dálkovým ovládáním.

Hlavní výhody řešení:

Naše nejmladší infrasauna Sunset se dokonale hodí do moderního interiéru v tmavých tónech. Tato je typizovaný samostatně stojící model typ 1 se standardní výbavou.

 

fotogalerie z realizace

Design infrasauny Sunset je přímý a až upřímně jednoduchý. O to je krásnější. Černá a bílá dýha saunových desek Saunaboard dokonale ladí s lavicí a opěrkou zad z osikového masivu. Bronzově zabarvené prosklení bočních stěn i dveří dodává lepší pocit soukromí a neruší výhled ze sauny. Během relaxace pod léčivými infrapaprsky si mohou majitelé pustit oblíbenou hudbu třeba ze svého mobilního telefonu nebo zesilovače v obývacím pokoji. Moderní technologie i použité materiály tak přináší ten nejlepší pocit z infrasaunování, který jinde nezažijete.

A teď to nejdůležitější. O vlastnostech každé infrasauny totiž rozhodují použité infrazářiče. Infrahalogenové lampy Vitae představují vrchol světové nabídky. Plný výkon dosáhnou do 1 vteřiny po zapnutí, vyzařují všechny 3 složky infrazáření a vydávají příjemné nažloutlé světlo. Takže si po celý rok můžete užívat podobné účinky, jako byste se slunili někde v létě na opravdickém sluníčku…

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny Sunrise / Sunset / Dark Night
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI