Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Exkluzivní infrasauna Dark Night typ 2 ze série Sunrise/Sunset

Exkluzivní infrasauna Dark Night typ 2 ze série Sunrise/Sunset

LOKALITA: CZ • Vysočina • rodinný dům

Moderní dům uprostřed lesů Vysočiny před zvědavými zraky okolí ukrývá luxusní infrasanu Dark Night. A jediná příležitost, kdy ji můžete spatřit, je právě nyní – protože majitelé souhlasili s nafocením této magické krásky. S velkou radostí vám představujeme originální luxusní infrakabinu v extra tmavém provedení černé a šedé dýhy Saunaboard.

Použité materiály:

Kombinace bronzového skla, černé a šedé strukturované dýhované desky Saunaboard a interiér z africké vrby abachi, která má speciální thermo úpravu.

Výbava sauny:

Léčivé infrazářiče Vitae s kompletním spektrem infračerveného záření a rychlým startem s ovládáním pomocí regulace EOS Infratec Premium.

Hlavní výhody řešení:

Čistý a elegantní design infrasauny bylo možné dosáhnout jen díky zkušenostem a dokonalému zvládnutí výrobní technologie. Dark Night je potěšením pro oči i tělo.

 

fotogalerie z realizace

Ne! Klasický vzhled dřevěné infrasauny nechci“, řekl nám budoucí majitel této infrasauny hned při prvním setkání. Když milujete moderní design a originální řešení, začne vám toto přání dávat smysl. Jednoznačnou volbou pak byla infrakabina série Sunrise/Sunset, která nabízí, díky použití speciálních saunových desek Saunaboard, neomezené designové i barevné možnosti. A tak vznikla tato tmavá luxusní infrasauna, kterou jsme nazvali Dark Night. Samozřejmě s těmi nejlepšími infrazářiči, které nabízíme.

Tato domácí infrasauna pro dvě osoby má rozměry 170 x 120 centimetrů a obvyklou výšku 210 centimetrů. Pro lepší zážitek ze saunování je vybavena barevným stropním LED osvětlením a audio systémem Dexon s Bluetooth konektivitou. Použité infrazářiče Vitae navíc vydávají příjemné oranžovo–žluté světlo a jejich záření je složením nejpodobnější tomu přírodnímu ze sluníčka. Co si do nového domu přát více?

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny Sunrise / Sunset / Dark Night
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI