Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Články > Novinky > Hledáme truhláře a elektromontéra, kteří nám pomohou vyrábět sauny a infrasauny

Hledáme truhláře a elektromontéra, kteří nám pomohou vyrábět sauny a infrasauny

Články Novinky
27. listopadu 2023

Rosteme, rozšiřujeme výrobu a hledáme někoho, kdo by nám s tím pomáhal. Nabízíme dobrý plat, skvělou partu a spoustu výhod a bonusů.

Jsme stabilní společnost a zavedený výrobce prémiových saun již od roku 2003. Mezi naše zákazníky patří známé osobnosti, domácnosti i velká wellness centra.

Nebojíme se ambiciózních cílů a snažíme se, aby naše sauny patřily mezi nejlepší.  Každý, kdo má nápady a tah na branku, je u nás vítaný. Mezi sebou si na nic nehrajeme, jsme féroví a otevření, na prvním místě jsou naši lidé.

Pokud stejně jako my usilujete o dokonalost, milujete vůni dřeva, rádi pracujete na výrobcích, které mají smysl a přinášejí lidem radost a pohodu, bude se vám u nás líbit.

Koho aktuálně hledáme?

Truhlář – montér saun a infrasaun

Většinu času budete pracovat na moderních strojích v našich dílnách v Březí u Říčan a následně je montovat u klientů po celé ČR. Měli byste mít výuční list nebo pracovní zkušenosti v oboru truhlář. Co neumíte, vás rádi naučíme. Důležitý je smysl pro detail a pečlivost.

Nabízíme nástupní plat 30 tisíc a po zkušební době až 40 tisíc Kč + bonusy, prémie a další výhody.

Více informací zde

Elektro – montér pro montáž a zapojování saun a infrasaun

Budete stavět a zapojovat nové sauny. Buď na dílně v Březí u Říčan nebo přímo u klientů po celé ČR. Musíte mít výuční list v oboru elektro a platnou vyhlášku, bez toho to bohužel nepůjde. Vše ostatní vás naučíme, stačí, když budete mít technické myšlení, spolehlivost, zodpovědnost a chuť do práce.

Nabízíme nástupní plat 40 tisíc a po zkušební době a zapracování až 55 tisíc Kč + bonusy, prémie a další výhody

Více informací zde

Podobné články
Zpět na výpis článků
x
Vybíráte saunu?

Pomůžeme vám
s výběrem
vaší nové sauny.

Chcete poradit?
Poslat kalkulaci?

ANO, CHCI