Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Vestavěná sauna Edge z toho nejtmavšího dřeva, jaké jste kdy viděli

Vestavěná sauna Edge z toho nejtmavšího dřeva, jaké jste kdy viděli

LOKALITA: CZ • Morava • Rodinný dům

Tuto saunu jsme realizovali na základě návrhu klientova architekta. Design a barevnost sauny promyšleně koresponduje s ostatními prostory tohoto moravského domu, které jsou v jemných a tlumených odstínech. Ostatně, letmým pohledem si ani nevšimnete, že v místnosti vůbec nějaká sauna je. Tak dobře je skryta za kouřovým sklem.

Použité materiály:

Zadání znělo: obklad z nejtmavšího materiálu s výraznou strukturou dřeva. To ideálně splňují strukturované dýhované desky Saunaboard Structure Altaussee.

Výbava sauny:

Lavice a opěrky jsou ze dřeva africké vrby Thermo Abachi. Saunové topidlo EOS Mythos obsahuje saunové kameny a prosklená čelní stěna má kovové terče se speciálními panty.

Hlavní výhody řešení:

Jako základ této mimořádné sauny posloužila naše typová sauna Edge. Nejsložitější bylo nakonec rozhodnutí, jaké desky vybrat pro vnitřní obklad sauny.

 

fotogalerie z realizace

Vysoká možnost individualizace a velkorysé rovné plochy charaterizují každou naši saunu Edge. Tato je však jedinečná odvážným a přitom velmi elegantním použitím hnědo-černých tabákových tónů. Jak na stěnách, tak na samotných lavicích a opěrkách. Všimněte si velmi výrazné struktury dřeva. Promyšlená kompozice lavic pak umožňuje maximálně využít daný prostor této sauny.

Když k nám přijde náročný klient se zcela jasnou představou a vybere si jako její základ nadčasový design sauny Edge, vždy se těšíme na výsledek. Na tuto realizaci jsme obzvlášť pyšní a s radostí ji zařazujeme mezi naše vybrané reference. Jak se líbí vám?

Zjistěte více informací o této sauně

Designová finská sauna Edge
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI