Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Několik realizací sauny Mini – typizovaná kabina i sauna na míru

Několik realizací sauny Mini – typizovaná kabina i sauna na míru

LOKALITA: CZ • Různá místa • Rodinný dům i byt

Dopřát si kvalitní saunu dnes může každý. Tato sauna je vstupní branou do světa vybraných materiálů, německé a rakouské technologie a pečlivé ruční výroby v Čechách. Žádná pásová výroba někde v Číně. A ke každé sauně možnost servisu po celou dobu její životnosti. Protože každý si zaslouží tu nejlepší péči. Tak, jak to je u nás zvykem.

Použité materiály:

Kabina je vyrobena z palubek skandinávského smrku, opěrky i lavice ze dřeva africké vrby abachi. Dveře mohou být celoprosklené – čiré nebo bronzové. Sklo je samozřejmě bezpečnostní a silné 6 mm.

Výbava sauny:

Saunová kamna jsou ve většině realizací EOS Mini. Ty jsou standardem a klientům vyhovují, jen občas volí za příplatek Savotec Mini. Prostředí v sauně hlídá a nastavuje regulace EOS Econ D1.

Hlavní výhody řešení:

Mini je naše nejlevnější a u klientů velmi oblíbená sauna. Nabízíme ji ve 3 typových rozměrech, ale její výhodou je možnost další individualizace. Takže ji můžete mít vestavěnou nebo v provedení venkovní sauny.

 

fotogalerie z realizace

Prohlédněte si reálné fotografie vzniklé bez výjimky těsně po dokončení montáže našich finských saun Mini. V bytech, koupelnách a domech našich vážených zákazníků. Představujeme vám saunové kabiny Mini 1 až 3. 

I když máte ve svém bytě nebo domě málo místa, můžete si dovolit vlastní saunu. Proto jsme vyvinuli Mini – malá rozměry, ale velkorysá svojí péčí o váš organismus a širokými možnostmi individualizace provedení. Snadné ovládání, jednoduchá údržba a nejlepší materiály i technologie. A to vše za férovou cenu. To je Mini.

Zjistěte více informací o této sauně

Finská sauna Mini
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI