Co potřebujete najít?
Úvod > Kariéra > Truhlář – montér saun a infrasaun

Truhlář – montér saun a infrasaun

Kariéra
28. listopadu 2022

Jsme ryze Česká společnost a našim klientům navrhujeme a stavíme ty nejlepší sauny a infrasauny na míru. Pro rodiny i velká wellness centra. Patříme mezi špičku na trhu a nastavujeme nové standardy. Dlouhodobě si budujeme pověst solidní a férové společnosti nejen směrem ke každému zákazníkovi, ale také k našim zaměstnancům.

Protože neustále rosteme a rozšiřujeme náš tým, rádi bychom co nejdříve našli šikovného kolegu na pozici truhlář – montér saun.

Vašim úkolem by bylo společně s námi stavět nové sauny. Po většinu času u nás na dílně nebo přímo u našich klientů po celé ČR.

Baví vás práce se dřevem? Hledáte místo, kde vás ocení?

Co budete dělat:

  • přijímat zakázky a zadání výroby od vedoucího
  • samostatně pracovat se dřevem jak nejlépe umíte
  • vyrábět unikátní sauny a infrasauny v dobře vybavené dílně
  • instalovat sauny a infrasauny přímo u našich klientů po celé ČR

Místo, kde budete pracovat: Březí u Říčan (v případě montáže u klienta celá ČR)
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek (HPP)
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
Minimální vzdělání: odborné vzdělání bez maturity
Benefity: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, kafetérie
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Nástup: POKUD MOŽNO CO NEJDŘÍVE

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • výuční list v oboru truhlář
  • praxe vítána a zkušenosti s prací se dřevem
  • technické myšlení, zodpovědnost
  • smysl pro detail a pečlivost
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost a samostatnost
  • řidičský průkaz „B“ (aktivní řidič)
  • trestní bezúhonnost
  • chuť do práce
  • flexibilitu a spolehlivost

Co vám nabízíme:

  • nástupní plat 30.000 Kč
  • po zkušební lhůtě až 40.000 Kč
  • bonusy / prémie
  • příspěvek na stravování
  • příspěvěk na penzijní spoření
  • sleva na firemní produkty
  • stabilní a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • stálý příjem odpovídající vašemu výkonu
  • příležitost učit se a dlouhodobě vzdělávat ve svém oboru
  • možnost seberealizace
  • 4 dny zdravotního volna / rok (sick days)
  • parkování v areálu společnosti
  • sehraný tým a přátelské vztahy ve firmě
  • moderní dílnu s kvalitními stroji a vybavením
  • slušné a férové jednání

Zaujala vás tato pracovní nabídka?

Pošlete nám váš životopis na e-mail servis@saunasystem.cz
Ozveme se vám nejpozději do 3 pracovních dnů a společně dohodneme další kroky.
Odpovíme každému uchazeči.
Kontaktní osoba: Jaroslav Pospíšil, tel: 720 991 163

Máte zájem pro nás pracovat?
Napište nám něco o sobě.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

    Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
    Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
    Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
    x
    Vybíráte saunu?

    Pomůžeme vám
    s výběrem
    vaší nové sauny.

    Chcete poradit?
    Poslat kalkulaci?

    ANO, CHCI