Co potřebujete najít?
Úvod > Kariéra > Šikovný truhlář do moderně zařízené dílny v Uhříněvsi

Šikovný truhlář do moderně zařízené dílny v Uhříněvsi

Kariéra
26. listopadu 2019

Rozšiřujeme náš tým a hledáme nového šikovné kolegu na místo truhláře, který by nám chtěl vyrábět kvalitní české sauny a infrasauny. Baví vás práce se dřevem? Hledáte místo, kde vás ocení?

Navrhujeme a vyrábíme kvalitní české sauny a infrasauny, stavíme wellness centra v hotelech a domácnostech.

Jsme SaunaSystem, patříme mezi špičku ve svém oboru, nastavujeme nové standardy na trhu. Vytváříme atypická, elegantní a plně funkční řešení pro domácí a hotelová wellness, která přizpůsobujeme na míru každému zákazníkovi. Pečlivě se staráme nejen o své zákazníky, ale hlavně o naše spolupracovníky, dlouhodobě si budujeme pověst solidní a férové společnosti.

Co budete dělat:

  • přijímat zakázky a zadání výroby od vedoucího
  • samostatně pracovat se dřevem jak nejlépe umíte
  • vyrábět unikátní sauny a infrasauny v dobře vybavené dílně
  • instalovat sauny a infrasauny přímo u našich klientů po celé ČR

Místo, kde budete pracovat:
 Březí u Říčan (v případě montáže u klienta celá ČR)
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek (HPP)
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou se zkušební dobou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Nástup: IHNED

Ideální kandidát by měl mít:

  • výuční list v oboru truhlář
  • min. 2 roky praxe a zkušenosti s prací se dřevem
  • technické myšlení, zodpovědnost
  • smysl pro detail a pečlivost
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost a samostatnost
  • řidičský průkaz „B“ (aktivní řidič)
  • trestní bezúhonnost
  • chuť do práce
  • flexibilitu a spolehlivost

Nabízíme:

  • stabilní a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
  • atraktivní stálý příjem odpovídající vašemu výkonu
  • příležitost učit se a dlouhodobě vzdělávat ve svém oboru
  • možnost seberealizac
  • týden dovolené navíc
  • 2 dny zdravotního volna
  • bezproblémové parkování v areálu společnosti
  • sehraný tým a přátelské vztahy ve firmě
  • moderní dílnu s kvalitními stroji a vybavením
  • bonusy / prémie
  • slušné a férové jednání

Zaujala vás tato pracovní nabídka?

Pošlete nám váš životopis na e-mail servis@saunasystem.cz
Ozveme se vám nejpozději do 3 pracovních dnů a společně dohodneme další kroky.
Odpovíme každému uchazeči.
Kontaktní osoba: Jaroslav Pospíšil, tel: 720 991 163

Máte zájem pro nás pracovat?
Napište nám něco o sobě.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
x
Vybíráte saunu?

Pomůžeme vám
s výběrem
vaší nové sauny.

Chcete poradit?
Poslat kalkulaci?

ANO, CHCI