Showroom je uzavřen v souladu s nařízením Vlády ČR – více zde

Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Akční ceny > Sauny Modus – 15 %

Sauny Modus – 15 %

Pořiďte si prémiovou saunu se slevou – 15 %. Modus patří, zcela právem, mezi naše neoblíbenější sauny. Tvoří ji elegantní nadčasové linie cedrového dřeva a charakteristické podsvícení zadní hrany lavic, které vytváří zajímavé efekty. Již ve standardu v ní najdete výbavu, za kterou by se nemusela stydět jakákoli luxusní sauna. Ale pokud se rádi rozmazlujete, možnosti výbavy na přání jsou extrémně široké.

Saunu Modus vám vyrobíme v rozměru, který potřebujete. Nezáleží na tom, zda ji chcete mít jako samostatně stojící kabinu nebo vestavěnou do nějakého prostoru. Pokud preferujete saunování v přírodě, Modus vám vyrobíme jako venkovní saunu. Neexistují téměř žádné limity.

Máte-li zájem o kvalitní saunu vyrobenou v ČR a chcete navíc ušetřit, teď je ta nejlepší chvíle. Neváhejte – sleva – 15 % trvá jen do 10. června 2020Kontaktujte nás a my zajistíme bezplatné zaměření, dopravu, odbornou montáž i záruční a pozáruční servis. Modus si také můžete prohlédnout v našem saunovém Showroomu.

> Více informací o sauně Modus

Koukněte na podobné realizace

Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI