ad-dotazy.gif

Dopřejte si účinnou detoxikaci organismu kdykoli během roku

Cítíte, že máte méně energie? Přemýšlíte, jak zvýšit imunitu a zbavit se chřipek jednou provždy? Na vaše tělo v každý okamžik útočí spousta toxických látek, virů, bakterií a nepříznivých vlivů. S některými si organismus snadno poradí. Ale jiné se ve vás postupně usazují a škodí. K větší vitalitě a silnějšímu zdraví vám pomůže celková detoxikace – a největší pozitivní vliv na vaše zdraví bude mít právě sauna.

detaily

Proč uvažovat o vestavěné sauně a 4 příklady stavby atypické sauny na míru

Když přemýšlíte o tom, že si domů pořídíte saunu, měli byste vědět, že máte dvě základní možnosti. Buď se vám svými rozměry do plánovaného prostoru přesně hodí nějaká typová sauna, nebo zvolíte saunu na míru. Její největší výhodou je, že její velikost a výbavu si vyberete dle preferencí a peněženky.

detaily

Sauna a ženy: saunování tělu i duši pomáhá, ale pozor na vlasy!

Že má finská sauna léčivé účiny už víme a mnohokrát to potvrdily i výzkumy vědců a lékařů. Saunováním se regeneruje a čistí pleť, uleví se unaveným svalům, zlepší se dýchací obtíže a zbavíme se studených nohou. Dokonce sauna účinně pomáhá i při hubnutí. Ale co sauna z hlediska ženy a její krásy?

detaily
Saunasystem   »  Reference   »  Privátní realizace - Sauny   »  Sauna Modern – privátní realizace

Sauna Modern – privátní realizace

KLATOVY, RD

Vestavěná luxusní sauna MODERN
Materiál: kazetový obklad stěn MODERN z masivního CEDRU.
Nadstandardní výbava: interiér GRAND, liniové podsvícení opěrek zad, topidlo BI-O FILIUS s výparníkem, kamenný obklad za topidlem.

PRAHA, RD

Vestavěná atypická luxusní INFRA/BIO/SAUNA MODERN
Materiál: kazety z masivního CEDRU, strop z CEDRových špalíků, prosklené boční stěny v CEDRovém rámu
Výbava: BIO topidlo EOS  S LINE Herkules VAPOR, RGB LED osvětlení v opěrkách zad, STONEPANEL- kamenný obklad za topidlem, prémiové širokospektrální infrazářiče VITAE, regulace pro INFRA/BIO/SAUNU typ INFRATOUCH s dotykovou obrazovkou

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.