ad-dotazy.gif

Dopřejte si účinnou detoxikaci organismu kdykoli během roku

Cítíte, že máte méně energie? Přemýšlíte, jak zvýšit imunitu a zbavit se chřipek jednou provždy? Na vaše tělo v každý okamžik útočí spousta toxických látek, virů, bakterií a nepříznivých vlivů. S některými si organismus snadno poradí. Ale jiné se ve vás postupně usazují a škodí. K větší vitalitě a silnějšímu zdraví vám pomůže celková detoxikace – a největší pozitivní vliv na vaše zdraví bude mít právě sauna.

detaily

Sauna Future: když se spokojíte jen s tím nejlepším

Na světě prý existují jen dva druhy lidí: ti, co saunování milují a nedají na něj dopustit a ti, co zatím saunu neokusili. Pokud patříte do první skupiny, tak brzy přijdete na to, že trmácet se několikrát týdně do saunového centra a saunovat se ve společnosti cizích lidí není to pravé. A když už se rozhodnete dopřát si trochu toho luxusu a soukromí, a mít doma opravdu krásnou prémiovou saunu se všemi vymoženostmi, začnete hledat...

detaily

AKCE: Prodej výstavního vzorku luxusní sauny FUTURE

Luxusní saunová kabina FUTURE s vnitřním obkladem z dýhovaných desek ROHOL. Nepoužívaná! Výstavní kus.

detaily
Saunasystem   »  Novinky   »  Víte, jaký je rozdíl mezi saunou a infrasaunou?

Víte, jaký je rozdíl mezi saunou a infrasaunou?

16. duben 2014

Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, proč je infrasauna jiná než sauna? A proč jsou vlastně některé infrakabiny levnejší než jiné? A proč se levná infrakabina rozehřívá půl hodiny a jiná hřeje na plný výkon ihned po zapnutí? Na všechny tyto otázky vám odpovíme v tomto článku.

Nastudovali jsme desítky různých technických dokumentů  a výsledkem naší snahy mohla být brožurka o několika stranách textu. Ale řekli jsme si, že raději vše shrneme do přehledné infografiky na jedné straně, kde najdete vše potřebné o rozdílech saunování a "infrasaunování".

Infografiku si můžete prohlédnout nebo stáhnout na konci tohoto článku.

Zaměřte se na dělení infrazáření do tří složek. A jakmile si prohlédnete typy infrazářičů používaných v infrakabinách, budete mít jasno na všechny otázky, které jsme si položili v úvodu tohoto článku.

A kdybyste se přesto chtěli na cokoli zeptat, kontaktujte nás! Rádi vám vše vysvětlíme nebo vám v našem showroomu ukážeme jak fungují v současnosti nejkvalitnější infrazářiče vitae. Ano, opravdu jsou tak dobré, jak píšeme...

Přijďte se přesvědčit!

zpět

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.