ad-dotazy.gif

Venkovní sauna: v přírodě je saunování nejlepší!

V kolébce saunování, ve Finsku, se tvrdí, že saunování venku má dvojnásobně pozitivní účinky na zdraví a organismus. Něco na tom asi bude, protože ve Skandinávii najdete snad u každého domu venkovní saunu. Pokud tedy toužíte po finské sauně na míru a máte zahradu, můžete do svých plánů zahrnout i tuto variantu.

detaily

Velký rádce výběrem domácí infrasauny – 3. díl – jaké dřevo a ovládání?

Předchozí díl rádce vám pomohl vybrat nejlepší infrazářič pro vaši infrasaunu. Dnes nás čeká finále, kdy si vyberete infrakabinu podle toho, jak se vám bude líbit. A prozradíme vám něco o dřevu a o tom, jak můžete infrakabinu ovládat.

detaily

Velký rádce výběrem domácí infrasauny – 2. díl – nespalte se s infrazářiči

minulém dílu našeho rádce jsme si řekli, jak volit rozměry vaší domácí infrasauny a doporučili jsme, kam ji umístit. Abyste za své peníze získali reálné léčivé účinky, věnujte pozornost výběru infrazářičů. Jinak totiž budete mít místo infrasauny jen obyčejnou prohřívárnu.

detaily
Saunasystem   »  Novinky   »  Infrasauna, která opravdu léčí

Infrasauna, která opravdu léčí

25. červenec 2018

Na trhu je mnoho infrasaun. Liší se velikostí i technickými parametry. Ale podstata jim zůstává skrytá. Často nesplňují to, co lidé opravdu chtějí. My jsme na to šli jinak. Vzali jsme si čistý list papíru a napsali jsme na něj vše, co by měla nová infrasauna splňovat. A teprve potom jsme, od samého počátku, začali navrhovat novou infrakabinu.

Přesně takovou, jakou jsme si vysnili. Takovou infrasaunu, na jakou se nás v minulosti ptali naši zákazníci a takovou, jakou bychom si sami rádi pořídili. A naše představy jsme zhmotnili do zcela nového modelu, kterému jsme dali název Vitae THERMO.

 

Proč je infrasauna Vitae THERMO jiná než ostatní?

Protože je jiná. Protože nejdůležitější částí každé infrakabiny jsou infrazářiče. A my na nich nešetřili. Použili jsme ty nejlepší: špičkové širokospektrální zářiče Vitae.

Tyto infrazářiče totiž produkují celé spektrum IR záření a jejich záření je nejpodobnější slunečním paprskům. Infračervené záření typu A, B, C ze zářičů Vitae proniká hluboko do vaší tkáně, a oproti nejpoužívanějším keramickým zářičům má až dvojnásobnou účinnost. Díky tomu, že záření proniká až do hloubky těla, mají Vitae prokazatelné léčivé účinky: stimulují krevní oběh, snižují ztuhlost svalstva, vaziva a kloubů a pozitivně působí při léčbě zánětlivých procesů, likvidují viry a bakterie.

Infrasauna Vitae THERMO

 

Další obrovskou výhodou infrazářičů Vitae je rychlost jejich rozehřátí na 100 % výkonu. Stačí zapnout vypínač a než řeknete „švec!“ je infrasauna připravená. Tohle jiné zářiče neumí – u běžné infrasauny s keramickými zářiči budete čekat v lepším případě několik minut. A mezitím se váš elektroměr bude točit zbytečně…

Důležitá část infrakabiny - zářice Vitae

 

Tady je CMI: centrální mozek infrasauny

Píše se rok 2018, takže i ovládání infrasauny Vitae THERMO je plně digitální, s rozsáhlými možnostmi přizpůsobení výkonu infrazářičů. Například lýtkový zářič se ovládá zcela nezávisle od ostatních a můžete si ho během saunování vypnout.

Ovládání infrasauny Vitae THERMO

 

3 typové rozměry a nekonečné množství variant

Někdo žije ve velkém domě, jiný má nádhernou zahradu a někdo panelákový byt. Ale jedno mají všichni společné – každý si může pořídit infrasaunu Vitae THERMO ve velikosti, která mu bude vyhovovat.

V naší nabídce jsou 3 nejčastější typizované rozměry, odpovídající počtu osob v kabině. Myslíme i na nejmenší byty, takže i v panelákové koupelně můžete mít kvalitní domácí infrasaunu: stačí vám plocha o půdorysu 122 x 110 cm, což je rozměr většího sprchového koutu.

Pokud vaše nároky splní jen infrasauna na míru, není problém – velikost i vybavení infrakabiny Vitae THERMO přizpůsobíme vašim potřebám a možnostem. A to ve vestavěné variantě nebo jako samostatně stojící infrakabinu – v interiéru i na vaší zahradě.

Infrasaunu Vitae THERMO můžete mít ve velikosti, která vám bude vyhovovat

 

Špičkové materiály a přitom rozumná cena

Na stavbu infrasauny Vitae THERMO používáme pečlivě vybíraná masivní prkna z Thermo Abachi. Díky exkluzivní šířce prken (175 mm), vypadá infrakabina jako originální nábytek ve vašem obýváku. Je nádherná a rychle se do ní zamilujete.

Na stavbu infrasauny používáme masivní prkna z Thermo Abachi

 

Vaši domácí infrasaunu si můžete nakonfigurovat téměř podle libosti – co byste řekli třeba hvězdnému nebi na stropě vytvořenému z barevných optických vláken? Už ve standardní výbavě nabízíme Vitae THERMO s kvalitními celoskleněnými dveřmi s magnetickým zavíráním a lavicemi, opěrkami zad a podlahovým roštěm z Abachi dřeva.

Základní cena infrasauny u nejmenšího modelu Vitae THERMO 1 přitom začíná na částce 122.900,- Kč (+ DPH). Uvedená cena je včetně montáže a dopravy na území ČR a je platná k červnu 2018.

Pořiďte si originální a kvalitní infrasaunu české výroby s nejlepšími infrazářiči na trhu. Jako bonus navíc získáte poradenství a servisní zázemí stabilní společnosti po celou dobu životnosti infrakabiny. Standardní záruka je u nás 3 roky na technologie infrasauny + 5 let na kabinu.

Infrasauna české výroby s nejlepšími infrazářiči na trhu

 

Kontaktujte nás pro více informací nebo si dohodněte termín návštěvy v našem Saunovém showroomu v Praze Uhříněvsi. Rádi vám poradíme s výběrem či konfigurací a ukážeme vám i naše ostatní modely saun a infrakabin. Těšíme se na vás!

zpět

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.