ad-dotazy.gif

AKCE: Sauna nebo infrasauna za zvýhodněnou cenu!

Objednejte saunu nebo infrakabinu na míru a dostanete od nás hodnotný dárek zdarma. Ušetřit můžete až 23.000,- Kč v případě objednávky sauny a 6.000,- Kč při objednání infrakabiny. Akce platí jen do 10. září 2017, takže neváhejte!

detaily

Nepodceňujte bezpečnost v sauně

Nedávno obletěla svět zpráva o pobytu v sauně, který skončil pro matku s dcerou tragicky. K nehodě v Robousech na Jičínsku ale nemuselo dojít. Při stavbě i pobytu v sauně vždy dodržujte bezpečnostní zásady. Které to jsou?

detaily

AKCE: Prodej výstavního vzorku sauny MODUS

Luxusní saunová kabina MODUS s vnitřním obkladem z masivního CEDRU. Nepoužívaná!

detaily
Saunasystem   »  Novinky   »  Saunujete se v infrasauně správně?

Saunujete se v infrasauně správně?

16. listopad 2017

Pozitivní vliv při léčbě nervových bolestí, svalových křečí či ztuhlosti kloubů. Čistší pleť, nižší váha a silnější imunita. O čem je řeč? O zdravotních účincích, které infrasauna přináší. Abyste jich docílili i vy, ohlídejte si zásady správného saunování.Co předchází infrasauně

Před saunováním si dejte vlažnou sprchu a pečlivě se utřete dosucha. Do infrasauny si připravte jeden ručník či osušku na sezení a druhý na otírání potu z těla, čímž podpoříte další pocení. Do infrasauny, na rozdíl od finské sauny, můžete klidně i v plavkách nebo lehkém oblečení - infračervené záření se do tkání dostane i přes látku.

Dopřejte si hřejivý balzám v podobě infračervených paprsků v infrakabině od nás.

 

Pobyt v infrasauně

Doporučená doba pobytu v infrakabině se pohybuje okolo 30 minut, pokud zůstanete o 10 až 15 minut déle, nic se nestane. Nejvhodnější doba pro saunování je ráno a dopoledne. Vypotíte se, prohřejete a dáte si sprchu. Taková procedura vám poskytne potřebnou energii na celý den.

Pořiďte si infrakabinu od firmy Saunasystem.

 

Při vstupu do infrasauny nehraje teplota zásadní roli. Znatelné pocení začíná po zhruba 15 minutách. Ideálním řešením je vstoupit do infrakabiny při zapnutí a zahřívat se společně s ní. V infrasauně je lepší sedět. Infrazářiče se v kabinách nastavují tak, aby nejvíce užitku přinesly člověku, který sedí ve vzpřímené poloze.

Infrazářiče Philips Vitae prohřejí vaši pokožku do hloubky.

 

Co následuje po infrasauně

Prudké ochlazení a sprcha účinkuje po finské sauně, u infrasauny ale zvolte jiný postup. Posaďte se do relaxační zóny a nechte tělo doběhnout pocení. Až se budete cítit stejně jako před saunováním, osprchujte se vlažnou vodou. Po použití infrasauny jsou vaše póry otevřené, abyste si je nezanesli, vyhněte se sprchovými gelům i mýdlu.

Infrasauna Vám pomůže načerpat novou energii a zbaví vás únavy

 

Během saunování ztrácíte pocením tekutiny, proto je třeba pít při proceduře a hlavně po jejím ukončení. Nejvhodnějším nápojem je čistá voda, na rozdíl od slazených nápojů a alkoholu spálené kalorie hned nenaberete zpět.

Infrasauny se nejčastěji využívají pro prohřátí svalů před cvičením ve fitness, k rehabilitaci pohybového ústrojí či k relaxaci.

 

Přemýšlíte o vlastní infrasauně? Dejte nám vědět. Pomůžeme vám s jejím řešením od konzultace přes zaměření po montáž a servis.

Zbavte své tělo škodlivých látek. V infrakabině od naší firmy se pročistí kůže a zregeneruje. Budete se cítit mladší a krásnější.

zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.